Yayın Akışı

Eğitmenler

Nebiye ÖZAYDEMİR

Nebiye ÖZAYDEMİR

Genel Yayın Yönetmen Yard. ve Haber Direktörü

Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü Öğretim Görevlisi. Radyo, çocukluğumda anneannemin evinde radyo tiyatrolarını beklerken ve dinlerken hissettiğim ve yaşamımda hep farklılıklar yaratan o sihirli kutu. Radyo sestir, dostluktur ve mutluluktur… Yaptığım işi, radyomu ve öğrencilerimi seviyorum. Radyo benim tutkum… Hem öğreniyor hem de tutkumuzun peşinden gidiyoruz ve gelecek nesillere bırakacağımız radyomuzu daha değerli hale getirmek için çalışıyoruz.
Oğuzhan Yılmaz

Oğuzhan Yılmaz

Müzik Direktörü

Eğer dünya dışına çıkacaksak kesinlikle varım diyenlerden! Bilim kurguya ait hangi dizi varsa kesinlikle izleyip yorumlamayı sever. Seçim yapma fikri onu oldukça zorlarken yine hayatın seçimlerden ibaret olduğunu fark eder bu da onun felsefe okumasından kaynaklıdır. Kullandığı belli kelimeler vardır. “Spesifik, banane ya, haklı olabilirsin, gerçekten mi?” Bu kelimeleri duyuyorsan eğer muhakkak ortamda Oğuzhan yine bir arayış ya da vazgeçiş içerisindedir Yapacağı bir plan varsa bunu teyit etmeden yola çıkmaz çünkü kesinleştirmek onun için nefes almak gibi bir şey. Radyo A’nın mottolarını seslendirdiği için radyoyu dinlerken bol bol sesini duyarız. Müzik listeleriyle uğraşmak ona oldukça keyif verir. Disiplin ve özveri onu tanımlayabilir. Eğer tüm gün stüdyo Oğuzhan’ın olursa muhtemelen müzik listelerini ayarlar ve ardından yayına girer. Ve ve kruvasan olmazsa olmazıdır.
Elif Yılmaz

Elif Yılmaz

Program ve Kültür Sanat Direktörü

Program ve Kültür Sanat Direktörü. Radyo A Programcısı. Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi Basın ve Yayın Bölümü mezunu. Şu an aynı bölümde doktora öğrencisi. Devrik cümleler cambazı. Midas’ın Kulakları ve biraz da yol yorgunu. 8 yaşından beri bulutlar nereye gider diye merak ediyor. Bu merakla dünyanın birkaç ülkesini gezdi. Oğuz Atay ile çay içmeyi çok isterdi ya da Mısır Tanrıçası Hathor ile tanışmayı. Küçüklüğünden beri ‘Radyo’nun içinde bir yerde yaşayabileceğini hayal ediyor. Geceleri yatmadan önce 3 kez bu hayali tekrar edip, büyümemek için dünyaya omuz atıyor. Ayrıca ‘Hayat Akarken’in sesi ve ‘Arzuhalci’nin de kendisi olur.
Bülent Sert

Bülent Sert

Prodüksiyon Sorumlusu

Radyo A Prodüksiyon Sorumlusu olarak yıllardır radyo içerisindeyim. Radyo A için özel hazırladığım jingle, program kurguları, ses kurguları ve teknik işler ile ilgilenmekteyim. Radyo A Yılbaşı Mix programını hazırlayıp yeni yıla güzel ritimleri ulaştırıyorum. Radyo benim için çok kıymetli.

Programcılar

Alperen Önder

Alperen Önder

Radyo A Programcısı

Radyo A Programcısı
Aslı Vanlı

Aslı Vanlı

Radyo A Programcısı
Platform

Rock n Roll ve müziğe dair her şey. Kendini bildi bileli şarkı söyler ve eğer onu kulaklıksız görürseniz bilin ki hayatında bir şeyler çok kötü gidiyordur. Nostalji ve melodram prensesidir öyle ki hala analog fotoğraf çeker ve kaset dinler. Çocukluğundan beri müzikle olan bağı rock yıldızı olma hayali ile yanıp tutuşmasına neden oldu. Eğer radyoyu açtığınızda birisi Ankara'dan bahsediyorsa o kesinlikle Aslı'dır. Bir yandan da modaya ilgisi onu hiçbir zaman kötü bir kombin ile göremezsiniz demektir. Sesini duyurma tutkusu ve ne olacağına asla karar verememesinden dolayı şu an oyunculuk okumakta.
Ayyüce Atay

Ayyüce Atay

Radyo A Programcısı
Çatı Katı

Dünyayı gezme hayaliyle yanıp tutuşan şimdilik içindeki dünyayla yetinen birisi. Hem okur hem yazar hatta konuştuğundan daha çok yazar. Hep hayal dünyasında yaşadığından sürekli farklı fikirlerle ve kariyer planlarıyla karşınıza çıkabilir. Küçüklüğünden beri astronomiye ilgi duyar. Uzaya o kadar ilgilidir ki kendini başka bir dünyadan geldiğine bile inandırmıştır. Kim bilir belki bir gün uzaya bile çıkarım diye yaşar ve her gece yıldızlara bakıp hayal kurar. Zaman zaman sessizleşip dalıp gittiğini görebilirsiniz merak etmeyin kendi dünyasında gezintiye çıkmıştır. Tanımadığı birisinin gülümsemesi bile onu o gün mutlu etmeye yetebilir. O yüzden lütfen gülümseyin.
Barış Bilgiç

Barış Bilgiç

Radyo A Programcısı

Üniversite tercih aşamasındayken tanıştım Radyo A ile. Umarım Anadolu Üniversitesini kazanırım ve radyoda program yaparım demiştim o zamandan. Şimdi burada yer almak, ekibin bir parçası olmak tarifsiz bir mutluluk. Birbirinden güzel parçaları ve Kampüste Gün Ortası programıyla da üniversitemizin en güncel etkinliklerini dinleyicilerime ulaştırıyorum. Rock ve Metal müzik benim için vazgeçilmez. Haber programcılığına özel olarak ilgiliyim.
Başaran Cürebal

Başaran Cürebal

Radyo A Programcısı
Devre Arası

Radyo A Programcısı
Burak Taş

Burak Taş

Radyo A Programcısı

Radyo A Programcısı
Ece Keserci

Ece Keserci

Radyo A Programcısı

Ece. Adını oldukça fazla sever (aslan burcu). Soyadı kararsız diyebiliriz. Genelde hep kararsızdır, hep iki seçenek arasında kalır. Yükseleni terazi olmasından kaynaklı olsa gerek… Hep bir koşturma halinde de olsa her şeye yetişir. Radyoda sürekli kahve mi içsek ya diye dolaşır.
Enes Turan

Enes Turan

Radyo A Programcısı

Radyo A Programcısı
Elifnur Demirhan

Elifnur Demirhan

Radyo A Programcısı

Her gün doğumu, yeniden başlamak duygusunu uyandırır içinde. Yüreğinde sakladığı harita ile yine yeni yeniden yolda olmayı çok sever. Yürüdüğü yollarda akranı olan gençlerin, kendilerini ilgilendiren konularda, karar alma süreçlerine aktif katılımını, yatay öğrenme ortamlarının yaratılmasını ve gönüllülük bilinci ile tanışmalarını destekler. Sosyal, kültürel, ekonomik ve çevresel konularda yerel, ulusal ve uluslararası alanlarda, hak temelli bağlamların savunucusudur! Edip Cansever’in kaleme aldığı gibi “umudu dürtüp umutsuzluğu yatıştırmak” için derin derin nefes alıp havayı bağrına çeker. Bu sırada da vücudu, bhujangasana pozisyonundadır. Ayrıca atını alıp rüzgarla dans etmeye de bayılır. Rivayetlere göre bir çekişte doksan küsur staccato nota çıkaran Niccolò Paganini’nin de hayranıdır ve Şehrazat misali, hayatta kalmak için her gün bir hikâye anlatmak zorundadır. Bu sebeple, hayatını anlamlandırmak, yaşadıklarına mana katmak ya da bir pencere açabilmek için Radyo A mikrofonunu açar. Bol kitap, bol dans, bol müzik, bol tiyatro, sinema, konser ve bol yemek ise mottosudur.
Ertürk Arda Aslankaya

Ertürk Arda Aslankaya

Radyo A Programcısı

Aslan burcu olduğundan mıdır yoksa aslan yelesine benzeyen saçlarından mıdır bilinmez ama bazıları ona Aslan Max der. Hakkında belirli rivayetler bulunur; evvel zaman içinde Spider-Man kostümünü giyip geceleri adalet için savaştığı hakkındaki bu rivayetler arasındadır. Bir gün içerisine 10'dan fazla farklı eylem sığdırarak gününü dibine kadar değerlendirir. Ani kararlar almakta üstüne yoktur. Yapması gerekenleri yaparken asla düzenli değildir, yapması gerekeni zamanında yapar ama son anda yapar. Muhtemelen rahat ve pratik kelimelerinin birleşimi bir insan olsaydı, bu, Arda olurdu. Taktığı aksesuarlar her gün değişir ama parmaklarından yüzükleri, göğsünden kolyeleri hiç eksik olmaz. Sevdiği parçaların sololarını duyduğunda eline hayali gitarını alarak "Rock'n Roll!" moduna girip eşlik etmeye başlar. Aynı zamanda bir şeylere isim bulurken içine "rock" kelimesini ekleyerek yaratıcı isimler bulabilir. Örneğin radyomuzun kaktüsüne "Rocktüs" ismini vererek son noktayı koymuştur.
Esma Yazgan

Esma Yazgan

Radyo A Programcısı

1998 yılının 17 Haziran sabahında doğmuş, bu yaşına kadar hayatı sürekli bir şeyleri merak etmekle, konuşmak istemekle ve sonunda o bir şeylerden sıkılmakla geçmiş ve geçecek biri. Bu yüzden hikâyesi hiç noktalanmaz, hep virgüllerle konuşur. Tiyatroya dair her şey, oyunun her türlüsü, dansın her şekli, sesini boyadığı her renk ve özgürce hareket edebildiği her yer onun kendini bulduğu evidir. Bu evlerden biri de Radyo A'dır. Burada kendini çok mutlu hissetmekten sımsıcak olsa da her yayında hâlâ heyecanı ellerini üşütür ama burası evdir illâ ki ısınır.
Görkem Can Bölük

Görkem Can Bölük

Radyo A Programcısı

"Yapamam, edemem" gibi kaygılarla girdiğim bu yayınlar artık tek eğlencem oldu. Zevk aldığım bu yayınları, umarım hep beraber uzun süreler devam ettiririz. Şimdiden herkese keyifli dinlemeler, yayınlarda görüşmek üzere.
Gülistan Adıbelli

Gülistan Adıbelli

Radyo A Programcısı

Gülistan ya da Gülo veya siz nasıl seslenmek isterseniz! Gerçek adı “Gülistan” olsa da küçüklüğünden beri, başka isimlerle çağırıldığı için, asıl adını duymak zaman zaman onu kaygılandırırsa bile, yine de ismini çok sever. En büyük hayallerinden biri de kraliçe olmaktır, bu yüzden kendisine “Kraliçe G / Queen G” diye hitap eder. Astrolojiye bayılır. Tipik bir İkizler burcu kadınıdır. Bu dünyaya enerji, eğlence ve neşe saçmak için geldiğine inanır. Yeni bir şeyler öğrenmek, gülmek ve bir şeyler üretmek en sevdiği üç şeydir. Dünya üzerindeki en alakasız şeye bile, kendi dünyasında çıkarım yapıp saatlerce gülebilir. Kriz çözmek, dağınık bir yerleri toparlamak ve bir şeyleri organize edip, yönetmek en iyi yaptığı şeylerden bazılarıdır. Tek bir şeyi tam anlamıyla bilmektense, her şeyden yarım yarım bir sürü şey bilmenin daha eğlenceli ve işlevsel olduğunu savunur. Bu yüzden hep birden fazla ilgi alanı olmuştur. Sinema okur, tiyatro yapar, tarot bakar, şarkı söyler, ilk yardım eğitimi alır, şiir yazar, güzel yemek yapar...Gülistanı her an her şeyi denerken bulabilirsiniz. Çünkü hayatta her şeyin bir defada olsa denenmesi gerektiğine inanır.
Hale Kübra Yalçıntaş

Hale Kübra Yalçıntaş

Radyo A Programcısı

Planlı ve programlı olarak yaşamak benim için her şeydir. Tabi ki bir de bunun yanında disiplinde geliyor. Eskiden balık gibi derin sularda yüzsem de şimdi nasıl düşünceyle daha derine dalabilirim bunun peşindeyim. Amacım felsefe yapmak da değil ama dünyayı nasıl daha güzelleştirebilirim bunun peşindeyim biraz da. Sporun disiplinini karşılayabilecek tek yer sanırım benim için de radyo şu an da. Beklemeyi de bekletmeyi de sevmem hele ki dinleyicilerimi asla...
Hilal Alanç

Hilal Alanç

Radyo A Programcısı
Cover List

İçindeki renkleri dışa vurmayı seven, kendisi için doğru saç modelini henüz bulamamış biri. Yeniliklere açık, okumayı sever, kendi içinde bir sinefil olmayı amaçlar. Kim bu Hilal sorusunu kendisine uzun zamandır soruyor fakat henüz bulabilmiş değil. Zaman yönetimi kötü olsa da endişe edilecek bir şey yok. Heyecanlandığı zaman aşırı tepkiler verebilir, güler yüzlü biridir. Yayınlarında hala heyecanlanır ve bu heyecanı kaybetmeye niyeti hiç yoktur. Kafası karışık biri olduğu için düzenli bir ortamda bulunmaktan keyif alır. En çok zorlandığı konulardan biriyse karar vermek olabilir, seçeneklerin çok olması onu muhteşem bir çıkmaza sürükler.
Kaan Tok

Kaan Tok

Radyo A Programcısı
Yıldızlı Bir Gece

Sorumluluk denildiği zaman akıllara gelmeyen ve sürekli kullandığı "zaten" kelimesiyle radyonun yaramaz çocuğu... Kaan Tok. Kapalı havalarda bir filozof edasıyla felsefe konuşur ama havalar eğer sıcaksa tut onu tutabilirsen! Kaan, İletişim Tasarımı ve Yönetimi bölümü öğrencisi olup Eskişehir doğumludur. "Ben edebiyattan ibaretim" diyor kendileri, ama biz ona "Hocam bu söz Kafka'nın değil miydi ya?" dediğimizdeyse de bize dil çıkartıyor!?... Hayatı sevdiği kadar Radyo A'yı da seviyor ve "Radyo benim hayatımın bir parçası" şeklinde bir söylemde bulunuyor. Hatta radyoyu çok sevdiği bulgur pilavından bile çok seviyormuş. Bir de kaykayı var arada sırada kaykay sürüyor. Böyle bu çocuk işte varsa yoksa "ZATEN!" Keyifli okumalar...
Katayoun Dadashi

Katayoun Dadashi

Radyo A Programcısı

Daima ufak detaylarla mutlu olup her güne pozitif başlayan sinir bozucu insanlardan! Bıraksan sabaha kadar sorular sorabilir ancak cevaplayan taraf olmaktan da bir o kadar hoşlanmaz. Mor rengine olan gereksiz büyük sevdası tüm çevresi tarafından bilinir. Bir şakayı iki kere ciddi bir şekilde yapmanız inanmaya başlaması için yeterli. Çocukken izlediği çizgi film yüzünden yıllarca Titanic'in mutlu sonla bittiğini düşündü. Sabit şeyleri sevmediği için her alanda değişiklik yapmaya bayılır. Ancak çocukluğundan beri hiç eskimeyen bir hayali var: Bulutlara sarılmak. Ortalıkta gözükmüyorsa muhtemelen evinde yatağındadır. Arayıp planlarınızdan bahsettiğiniz takdirde 30 dakika içerisinde karşınızda belirecektir. Eskişehir'de her yer her yere 10 dakika mesafede, çok haklısınız. Ancak o en kara kışta bile yürümeyi seçtiği için biraz daha uzun sürüyor. Dip not: Merak edenler için isminin doğru telaffuzu "Ketayun".
Mehmet Can Özdemir

Mehmet Can Özdemir

Radyo A Programcısı

Radyo A Programcısı
Murat Hayta

Murat Hayta

Radyo A Programcısı
Alt Geçit

Hayata farklı bakmaya çalışan biri. Annesinin aldığı kitaplar sayesinde fantastik edebiyatla başlayan farklı ve özgün konuları kurcalama isteği zamanla bir hayat tarzı haline geldi. Daha sonra filmler ve oyunları keşfetti. Yeni bilgiler öğrenmeyi bir alışkanlık haline getirdi. İlgisini çeken her şeyi en ince ayrıntısına kadar didikler. Merak Murat'ı yaşatır. Gerekirse sabaha kadar uyumaz ama o kitabı bitirir, oyunu sonuna kadar oynar. Öğrendiklerini anlatırken gaza gelir bazen saatlerce anlatır. Evde vakit geçirmeyi çok sever öyle ki çoğu zaman evde yapmak istediklerine vakit yetmez. Ortaokul günlerinde yatarken dinlediği radyo hep hayali olmuştur, bunu gerçekleştirdiği için çok mutlu. Aynı zamanda bir çeşit bilim insanı. Daimi öğrenci. Elf okçu.
Oğuz Babür

Oğuz Babür

Radyo A Programcısı
Karanlıkta Caz

Yıllar önce okuduğu Otostopçunun Galaksi Rehberi romanıyla bilim kurguya aşık oldu. Star Trek'ten pek hazzetmese da Star Wars deyince akan sular Oğuz için duruyor. Bilim kurguya olan tutkusunun dışında plak, CD albüm, çizgi roman, aksiyon figürü ve sticker koleksiyonculuğu yapar. “CD albüm kaldı mı yea?” şeklinde soru soranlara oldukça tepkilidir. Moby’den Katatonia’ya, Bob Marley’den Nina Simone’ye geniş bir müzik yelpazesi vardır. Gitar, piyano ve davul çalar fakat esas olayı vokallik yapmaktır. Önceliği blues söylemek olsa da günündeyse arabesk de okur. Orta Çağ başta olmak üzere tarih araştırmaya, okumaya ve konuşmaya bayılır. Tüm bunların haricinde Oğuz, cumartesi gecelerinin “Hiperaktif”lerinden biri, “Karanlıkta Caz”ın sesi ve “Turuncu Plak”ın pikap iğnesi olur.
Onur Kavalcıoğlu

Onur Kavalcıoğlu

Radyo A Programcısı
Türk Kahvesi

Anadolu Üniversitesi Gazetecilik bölümü öğrencisi. Eskişehir de yaşayıp, Eskişehir’i bırakamayanlardan. Hayatının her yaşında mutlaka bu kampüs ve İletişim Bilimleri Fakültesi ile iç içe olmuştur. Bu yüzden 8 yaşından beri Radyo A binasını görüp içerisinde yayıncı olma hayali ile bu yaşa kadar geldi. İletişim kurmayı, müzik dinlemeyi ve ritimlerin birbiriyle kucaklaştığı şarkıları söylemeyi, her yaştan ve görüşten insanla diyalog kurmayı sever. Mikrofon başına ne zaman geçse, ilk günkü heyecan ve tutkuyla o koltuğa oturur. Bu yüzden yayınlarından ne zaman uzak kalsa içinde bir parça eksikmiş gibi hissediyor doğrusu. Onu üç özellikle tanımlayacak olursak eğer şunları söylemekte fayda var: Aşkla yaşayan, kafaya koyup da yapamayacağı bir şey olmayan ve ve ve… tabi ki Galatasaray. Eğer tüm bu özellikler bir kişi için söyleniyorsa, Onur’dan bahsediliyor diyebiliriz. Ayrıca Türk Kahvesi’nin sesi de kendisi olur.
Serkan Yıldız

Serkan Yıldız

Radyo A Programcısı

Radyo A Programcısı
Şamil Yılmaz

Şamil Yılmaz

Radyo A Programcısı
Bir Eski Şarkı

Anadolu Üniversitesi Gazetecilik bölümü öğrencisi. Hayatı yüksek tempoda yaşar ve bu yüzden tam bir yorgun savaşçıdır. Genelde yoğun olmak kendi tercihidir ve kendini görev adamı olarak tanımlar. “Hayır” diyebilme özelliği olmadığı için kimsenin yapmadığı işleri de göğüsler. Ayrıca tam bir kahve insanı ve tiyatroya aşık, hayalperest biri. Kendi ütopyası vardır ve orada tiyatro sahnesinden asla inmez. Hayallere imkansız gözüyle bakmaz ve kurduğu hayallerin içindeki gerçekliklere tutunur. Ona göre her şeyin başı inanmaktır. Radyo programcısı olmak da kurduğu hayallerden sadece bir tanesidir. Üniversite sınavından tam bir gün önce Radyo A binasının önüne gelip “Elbet bir gün burada olacağım.” dedikten sonra kendini Radyo A’da bulur. İyi ki de bulur. Aynı zamanda kendisi “Bir Eski Şarkı” programının sesidir. Eski zamanlara ayrı bir hayranlığı vardır. İçindeki nostaljik insanı da ancak bu programla dışarı vurmayı başarır.
Şüheda Buse Çimen

Şüheda Buse Çimen

Radyo A Programcısı

Radyo A 2022 kuşağının ilk yeni yayıncısı olmanın gururunu yaşar. Başına “yok artık o kadar da değil” diyeceğiniz türlü türlü saçmalık gelir. Sinirlenince ve uykusuzken kızıl saçları kabardığı için minik bir alev topuna dönüşür. Yemek yemeyi sever ve yerken dans eder. Kendisini yemeye çalışan kedisini hala besleyecek kadar şefkatli. Hayatında mükemmel olmayan tek şey sarman kedisi. Aldığı tüm yaralara rağmen sevdiği şeyden sonuna kadar vazgeçmeyecek kadar inatçı ve tutkulu. Yaptığı her işte en iyisini hedefler. Onun için ortalama bir iş yapmak söz konusu bile değil. Sesi hakkında bugüne kadar ki duyduğu en garip ve güzel iltifat Ankara-Niğde Otoyolu benzetmesidir.
Yiğit Yaman

Yiğit Yaman

Radyo A Programcısı
Galactica

Şimdilik dümdüz bir insanım ama radyo ile değişecek ve renkleneceğim, biliyorum.
Yiğitalp Akgün

Yiğitalp Akgün

Radyo A Programcısı
İç Hatlar

Liseden beri üniversitede radyo yayıncısı olma hayali vardı. Hobisi aynı zamanda işi olsun istediği için mühendislikten sinema televizyon bölümüne kendince radikal bir geçiş yaptı. Konuşmak kadar dinlemeyi de sevdiği için yeni insanlar tanımayı çok sever. Belirsizlik ve kararsızlıktan hiç hoşlanmasa da karar verirken kırk kere düşünür. Bir plazanın 35. katındaki bir ofiste çalışarak hayatını sürdürmemek için hayal gücüne ve sanata olan sevgisine tutunarak sevdikleriyle yaşlanmayı isteyen bir insan. Onu radyoda veya sokaklarda oradan oraya yetişmeye çalışırken görmeniz çok mümkün.
Zehra Özsağır

Zehra Özsağır

Radyo A Programcısı

Her şey 6 aylıkken konuşmaya başlamasıyla ya da insanlara sesini ulaştırma merakıyla başladı. Küçük yaşta polis radyosunun kapısına beni de alın diye direttiği gibi Radyo A kapısında da diretti ve bugün sizlere sesini ulaştırıyor. Her zaman bir bülbül gibi konuşmak istese de sevdiği insanlarla sohbet esnasında süt dökmüş kediye dönüyor ve sadece onları dinlemek istiyor. “Nasıl gidiyor” sorusuna “koşturmaya devam” cevabı alıyorsanız Zehra ile sohbet ediyorsunuz demek. Yürümeye olan zaafı da hayat koşturmasından geliyor zaten. Bir de bilgiye olan açlığı var. Öğrenmenin yaşı ve sınırı yok diyerek iki lisans bitirdi, şimdi de üçüncü üniversitenin yollarında koşuyor. Spora ve sanata olan aşkı profesyonel olsa da emekleri hep amatör kaldı. Kendi küçük dünyasında dergileri, kitapları ve koleksiyonları ile yaşıyor.
Zehra Koli

Zehra Koli

Radyo A Programcısı

Radyo A Programcısı
Kazım Demirer

Kazım Demirer

Programcılar
Radyo A

Radyoya mülakata gelirken pek kararsızdı. Mehter edasıyla iki ileri bir geri yaparak geldi ve sonra “iyi ki de gelmişim” dedi. İnsanları sever, kimseyle küs olmak istemez, istese de beceremez. Zaten hayat felsefesi de “okunacak en büyük kitap insandır” sözüdür. Evrenin bir sırrı varsa onun da denge kavramında olduğuna inanır. Patatese bayılır. Burçlardan pek anlamasa da oğlak erkeği olmak ve bundan bahsetmek nedense hoşuna gider. Eski zamanlardan her şey ilgisini çeker. Klişelerden uzak durmaya çalışır, bu nedenle sondaj yapıp nerede bilinmedik eski bir şarkı varsa bulup programlarında çalmayı yeğler.
Betül Karal

Betül Karal

Programcılar
Rock Merkez

Radyo A Programcısı
Murat Vural

Murat Vural

Radyo A Programcısı
Cerebrock

Radyo A Programcısı
Ceyhun Kavrayıcı

Ceyhun Kavrayıcı

Radyo A Programcısı

Radyo A Programcısı